Zinzino Hakkında
30 Soru & Cevap

Sağlıklı yaşam sektöründe ürün satışı ve üyelik hakkı veren Zinzino şirketinin piyasaya sürdüğü bütün ürünleri doğal içerikten oluşmaktadır.

Dünya’nın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de şubesi bulunan şirketin ürünleri birçok kesimden insanın beğendiği ve severek kullandığı ürünleri hizmete sunmaktadır. Aynı zamanda dengeli beslenme üzerine satışını yapmaya izin vererek kazanç kapısı sunmuştur. Ürünlerin uygun fiyata kullanımı açısından da avantajlar sağlamaktadır.

Zinzino Girişimcilik Fırsatı İle
Yeni Nesil Stoksuz E-Ticaret

Zinzino besin takviyeleri konusunda dünyaca ünlü bir firma olarak kendini göstermektedir. Dünyada birden fazla ülkede ticari faaliyetler içerisinde bulunmaktadır. En önemli uzmanlığını besin takviyeleri oluşturmaktadır. Zinzino'nun kendisine özel kuralları, felsefi anlayışı ve kültürü bulunmaktadır.

Aşağıda Zinzino ticareti ve ürünleri hakkında en çok merak edilen soruları ve cevapları bulacaksınız. Zinzinorehberi.com her zaman net bilgileri sizin için araştırmaya ve bu bilgiler ile size rehberlik etmeyi hedeflemektedir.

Zinzino Nedir Ne İşe Yarar?

Uluslar arası anlamda kendini kanıtlamış kurumsal bir kimliğe sahip bir network marketing şirketidir. Ayrıca kişiselleştirilmiş beslenme çözümleri sunar.

Bilimsel ve gizlilik esaslı kurutulmuş kan damlası testleri, dinamik beslenme stratejisi Zinzino'nun merkezinde yer alıyor. Kişisel sağlığınıza ilişkin bilinçli kararlar verebilmeniz için kanıtlanmış bilgiler ve araçlarla kullanıcılarını destekleyen bir yapıya sahiptir.

Zinzino Kime Aittir? Kurucusu Kimdir?

Şirket olarak kalite asla tesadüf değildir, daima akıllı gayretin sonucudur düşüncesine sahiptirler. Oslo Norveç'de temelleri atılmıştır. Zinzino kurucuları Hilde ve Ørjan Sæle çiftidir.