Zinzino 2005 yılından Finn Ørjan Sæle ve Hilde Rismyhr Sæle tarafından İskandinavya'da kurulmuştur.

En hızlı büyüyen doğrudan satış şirketlerinden biri haline gelerek Nasdaq First North borsasında işlem görmeye başlamıştır.

Zinzino Vakfı, Glocal Aid yardım kuruluşuyla birlikte, Hintli çocukları eğitim yoluyla güçlendiren programlarla onların hayatlarında olumlu bir etki yaratmaya kendini adamıştır.

Bütün ürünleri farklı amaçlar için üretilmiştir ve kullanmadan önce özelliklerine bakmak gerekir. Ülkemizde ve diğer birçok ülkede Zinzino ürünlerinin satışı bulunmaktadır, bu da güvenilir bir firma olduğunu gösterir.

Zinzino Güvenilir Mi?

Kullanıcılar tarafından merak edilen ve araştırılan konulardan biri Zinzino güvenilir mi? sorusudur. Zinzino lisanslı olması ile güvenilirliğini kanıtlamış bir beslenme ürünleri firmasıdır. Lisansının bulunması ürünlerin yasal ve zararsız olduğunu gösterir. Kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusunda gönül rahatlığı ile ek gıda alışverişine başlayabilirler.

Zinzino firmasında birçok ek gıda çeşidi bulunmaktadır. Kaliteli bir hayat geçirmek için bu vitaminlerin bir şekilde vücuda alınması gerekir.

Bu noktada Zinzino ürünleri ile vücudun eksiklerini tamamlamak mümkündür. Tüm ürünlerin kullanım kılavuzları vardır ve mutlaka belirtildiği şekilde kullanılması gerekir.

En Çok Dikkat Çeken Referanslar

Birinci sınıf kaliteye ve sürdürülebilir çalışma şekline olan sarsılmaz bağlılığımızı gösteren sertifikalar, uluslararası kabul görmüş kalite damgaları ve diğer onay mühürleri.

Bilim Kurulu Üyeleri

Zinzino şirketinin uluslararası rekabetçi ürünlerinin arkasında bulunan güçlü geçmişlere sahip danışma kuruüyeleri ile ürünler benzersiz deneyimler edindirmiştir.

Dr. Angela M. Rizzo

Dr. Rizzo, lipitlerin biyokimyası konusunda uzmandır. University of Milan’da Biyokimya Profesörü olarak görev almaktadır. Sayısız yayını arasında Journal of the American College of Nutrition ve Nutrition Journal yer almaktadır.

Dr. Paul Clayton

Dr. Clayton, klinik farmakolojist ve beslenme farmakolojisi uzmanıdır. Besinlerin ve botanik içeriklerin farmakolojik etkileri ve sağlığınızı ve fiziksel performansınızı nasıl etkilediğine dair yürütülen araştırmaların öncüsü.

Doktora derecesini University of Edinburgh’da nörofarmakoloji alanından almış olup Forum on Food & Health (BK) eski başkanlığını üstlenmiş ve BK hükümeti İlaç Güvenliği Komitesinde Kıdemli Bilimsel Danışman olarak görev almıştır.

Ola Eide

Sn. Eide, sektör lider BioActive Foods AS şirketinin kurucusudur. Norveç ve Nordik besin araştırma programında Yönetim Kurulu Başkanlığı, Mills DA’de İnovasyon Müdürü ve Tine Norwegian Dairies’de AR-GE Direktörü gibi birçok liderlik pozisyonunda görev almıştır.

Dr. Ananthara J Abraham

Dr. Abraham’ın, sağlık ve beslenme sektöründe 40 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. 1974 yılında tıp doktoru olarak mezun olmuştur ve hem devlet hastanelerinde hem de çeşitli tıbbi disiplinlerde edindiği tecrübeleriyle tanınmaktadır. 2016’dan 2019’a kadar Nestlé Malezya'da kurumsal Tıbbi Danışman olarak görev almıştır.