Zinzino, 2005 yılında Norveç Oslo merkezli kurulan bir ağ pazarlama (network marketing) şirketidir. Küresel çapta hizmet veren bu şirket, aynı zamanda üyelerine çeşitli kazanç fırsatları da sunmaktadır. Ek gelir elde etmek isteyenlerse Zinzino para kazanma yollarını araştırmaktadır.

Zinzino iş ortaklığı, yeni bir kazanç yolu arayanlar veya ek gelir düşünenler için oldukça idealdir. Yalnız, diğer sektörlerde olduğu gibi burada da başarı garanti değildir. Bunun için işi kurmanın dışında işe yatırım yapmak ve zaman ayırmak gerekmektedir.

İş ortaklarının kazanç miktarı da yine ticarete ne kadar emek verildiğine göre değişir. Ticari faaliyeti aktif olan ve uzun süre devam eden üyeler, kariyer seviyesini yükseltirler.

Zinzino Kazanç Planı Nasıl Çalışır?

Temsilcilerin ortaya koymakta olduğu çabanın en iyi şekilde onlara geri dönüşünü sağlamayı hedefleyen Zinzino kazanç planı içerisinde farklı puanlama sistemleri bulunmaktadır. Temsilcilerden bir tanesi satış işlemi sonrasında hemen ardından puantaj devreye girecek ve temsilcinin gelirini meydana getirmiş olan puanlamalar başlayacaktır.

Böylece Zinzino bünyesindeki herkesin mümkün olan en yüksek oranda kazanç elde etmesi sağlanır.

Aşağıda tüm detayları ile kazanç elde etme yöntemlerini paylaştık.

1: Fast Start Planı

2: Müşteri Kariyer Planı

3: Partner Kariyer Planı

4: Takım Komisyonu

5:İlk Sipariş (CAB) Bonusu

6:Mentörlük Bonusu

7: Ciro (VOLUME) Bonusu

8: Kariyer Bonusları

9: Zphone Bonusu

10: Zcar Bonusu