Zinzino, ülkemiz dahil onlarca ülkede faaliyet gösteren tanınmış bir firmadır. Zinzino, vücudun doğal olarak emmesi gereken temel maddeleri almanıza yardımcı olur. Sağlığımızın sürekli tehdit altında olduğu bir zamanda, Zinzino bize çok özel gıda takviyeleri sunabilir.

Sağlığımız stres, yetersiz beslenme ve yetersiz beslenme nedeniyle bozulabilir. Zinzino ürünleri tamamen doğal besin takviyeleridir.

Zinzino Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Zinzino ürünleri de hastalığı tedavi etmez. Bu ürün hastalıklara karşı koruyucu bir önlem olarak kullanılmaktadır. Zinzino ürünlerinin doğal olması vücudun doğal kodları tanımasına yardımcı olur.

Zinzino ürünleri sağlıklı beslenmek ve en iyi ürünlerle beslenmek isteyenler için üretilmiş bir markadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren bir marka olan Zinzino, son dönemde en çok tercih edilen markadır.

Bu yüzden Zinzino ürünleri nasıl kullanılır diyorsanız, o zaman açıklamaya devam edelim. Sayfanın biraz altında ürünlerin nasıl kullanıldığını görebilirsiniz.

BalanceOil (Omega 3) Nasıl Kullanılır?

Zinzino ürünleri içerisinde en çok tercih sebebi olan balanceoil ürünü içeriğindeki omega 3, D vitamini, EPA ve DHA ile ön plana çıkıyor.

Ürünü satın alan kişilerin en çok merak ettiği soru ise Zinzino balanceOil (Omega 3) nasıl kullanılır? Bu ürünün kullanımını vücut ağırlığınıza kilogram başına 0,15 ml olarak  göre günlük kullanımı tavsiye edilir. 

Mesela 70 kg ağırlığa sahip birisinin  (70kg*0,15ml) günlük kullanım miktarı 10,5 ml'dir.

Zinobiotic Nasıl Kullanılır?

Vücutta herşeyin başı sindirim. Onun için Zinzino'nun Zinobiotic ürünü bu noktaya özel ürün gamıdır. 

Zinzino zinobiotic nasıl kullanılır? detayları ile açıklayalım. Günlük kullanım oranı 12 g'dır. Toz halinde bulunur. Zinobiotic ürününü 200 ml'lik bir bardak içerisinde istediğiniz gibi tüketebilirsiniz.

Sıcak içecekler ile kullanılması tavsiye edilmez.

Balance Test Nasıl Kullanılır?

Vücudunuzun konuştuğunu görmek istermisiniz? O zaman Zinzino balance test hakkında daha fazla bilgi almalısınız. Çünkü Zinzino balance test nasıl kullanılır? denildiğinde; sizin kanınız aracılığı ile vücudunuzun dengesini ölçer.

Vücudunuzda bulunan 11 yağ asidinin yanın 21 sayfalık öneri tavsiye bir çok bilgi tarafınıza sunulur.